Zvezda vezala osmi poraz u Evroligi

• 05.03.2021. 21:57

Košarkaši Crvene zvezde doživjeli su i osmi uzastopni poraz u Evroligi. Crveno-bijeli su poraženi od Olimpijakosa sa 94:79 u utakmici 28. kola čime su nastavili negativan niz. Sa druge strane tim iz Pireja je prekinuo niz od sedam poraza.

Najefikasniji u Zvezdi bio je Marko Simonović sa 19 poena, Ognjen Dobrić je ubacio 11, a Džordan Lojd je dodao 10 koševa.

Olimpijakos trenutno ima skor 12-16, Crvena zvezda 7-21.

Crveno-bijeli su ponovo u izuzetno napornom režimu utakmica, tokom kojeg će odigrati 11 utakmica u mjesecu martu, ali i dalje bez četvorice prvotimaca koji će se postepeno priključivati prvom timu nakon oporavka od virusa Covid-19 i svih neophodnih testova nakon toga.

Ovo je bio 9. duel dva tima u Evroligi, Olimpijakos ima bolji skor 7-2, a u prvom ovosezonskom duelu crveno-bijeli iz Pireja su slavili u dramatičnoj završnici rezultatom 81:79.

Zvezda je imala zaostatak već poslije prve četvrtine 30:19, ali su uspjeli da se do poluvremena vrate i svedu rivala na samo pet poena viška 53:48.

U trećem periodu su se dobro borili, imali čak i neriješeno 61:61, ali pri kraju četvrtine su pali i dozvolili rivalu da ode na plus 8 (75:67) i da u četvrtoj dionici doda gas i privede meč kraju ubedljivo.

• 20:00 Лутрија РС, Лото

Пренос извлачења добитних комбинације игре на срећу Лото 7/39 Лутрије Републике Српске.

• 20:10 Емисија: Прича се

Политичка, дебатна емисија доноси широк избор актуелних тема, супротстављених ставова, различитих углова, чињеница и реплика.

• 21:20 Серија: Од јутра до сутра (12+)

'''''''Серија: Од јутра до сутра (12+)

• 22:05 Серија: Авионџије (12+)

''Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

• 22:35 Вечерње вијести

• 22:50 Серија: Ред Рок (12+)

'''Серија: Ред Рок (12+)