Kup Srbije

Zvezda lako do četvrtfinala Kup Srbije

• 21.11.2018. 18:17

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su u odgođenom meču 1/8 finala bili bolji od TSC iz Bačke Palanke sa 4:1.

Pred nešto malo više od hiljadu gledalaca na stadionu "Rajko Mitić", domaćin je otključao bravu gostiju u 38. minutu preko Simića.

U Nastavku meča u 50. minutu Stoiljković uduplava prednost "crveno-bijelima", ali samo 60 sekundi kasnije Sumaila autogolom vraća neizvjesnost u meč za 2:1.

U 72. minutu kada Simić dolazi do svog drugog pogotka na meču, pogodivši glavom nakon centaršuta Sumaile sa desne strane.

U četvrtom minutu sudijske nadoknade Јoveljić pogađa sa bijele tačke, za konačnih 4:1.

Pored Zvezde, ranije su plasman u četvrtfinale Kupa Srbije izborili Partizan, Vojvodina, Radnički Niš, Spartak Subotica, Napredak Kruševac, Mladost Lučani i Radnik Surdulica.