Pariz

VELIČINA: Novak poništio sudijsku odluku NA SVOJU ŠTETU! VIDEO

• 06.06.2019. 18:12

Novak Đoković je u tri seta 7:5, 6:2, 6:2 savladao Nijemca Aleksandra Zvereva i plasirao se u polufinale Rolan Garosa, ali je meč u Parizu bio napet posebno u prvom setu, koji je završeni sa tri brejka.

Tokom osmog gema u situaciji kada je 15:0 na servis Nijemca, došlo je do sporne sudijske odluke, koja se nije dopala Đokovićevom rivalu. Sudija je sišao sa stolice da provjeri servis Zvereva i konstatovao je da je lopta u autu.

Međutim, Zverev je bio nepoverljiv, bunio se kod sudije, došao do mreže i zahtevao da se odluka promeni.

Onda je tu došao i Novak, koji je pogledao iz nekoliko uglova gde bi mogla da bude loptica i zatim obrisao trag i priznao da je dobra i time je poništio odluku sudije.

• 18:20 Емисија: Енерго клуб

Релевантне актуелности из области производње електричне енергије.

• 19:40 Маркетинг

• 19:42 Спорт

Преглед најважнијих дневних спортских дешавања и информација из земље, региона и свијета.