Tragedija Ajaksa

Totenhem u posljednjoj sekundi izborio finale Lige šampiona

• 08.05.2019. 23:04

Fudbaleri Totenhema plasirali su se u finale Lige šampiona poslije spektakularnog preokreta u Amsterdamu!

Spursi su pobjedili Ajaks 3:2, golom Lukasa Mure u posljednjoj sekundi nadoknade vremena na "Johan Krojf Areni".

"Kopljanici" su bili jednom nogom u Madridu, poslije prvih 45 minuta, jer su golovima Matijsa de Lihta i Hakima Zijeha vodili 2:0 i imali ukupno tri gola prednosti.

Međutim, Lukas Mura je postao apsolutni heroj Spursa u drugom poluvremenu, prvo u roku od 204 sekunde poravnava rezultat, a potom u posljednjoj sekundi nadoknade poluvremena kompletira het-trik za put u Madrid!

Totenhem će u finalu Lige šampiona 1. juna u Madridu igrati sa Liverpulom koji je u sijedu eliminisao Barselonu impresivnom pobjedom od 4:0, nadoknadivši deficit od čak tri gola iz Katalonije.

• 14:15 Серија: Авионџије (Р)

Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

'''' 'Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 18:20 Емисија: Бизнис клуб

'Емисија: Бизнис клуб