Pobjeda nad Kristal Palasom

Siti novom pobjedom pritišće Liverpul, razlika samo bod

• 14.04.2019. 17:52

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Kristal Palas 3:1, na gostovanju u 34. kolu Premijer lige.

Junak pobjede "Građana" u Londonu bio je dvostruki strijelac Rahim Sterling, koji je mrežu tresao u 15. i 63. minutu meča.

Jedini gol za domaći tim postigao je srpski fudbaler Luka Milivojević, opet iz prekida, ali ovaj put ne iz penala već iz slobodnog udarca.

Milivojević je uspio samo da vrati neizvijesnost u meč u posljednjih desetak minuta, ali Palas nije uspio da izbjegne treći poraz u posljednja četiri kola.

Siti je pobjedu "ovjerio" preko Gabrijela Žezusa poslije sjajne kontre u prvom minutu nadoknade vremena.

"Građani" su devetom uzastopnom pobjedom izvršio novi pritisak na Liverpul, koji ima bod manje uoči derbija sa Čelsijem na Enfildu (17.30h).

S druge strane, "Orlovi" su ostali 13. na tabeli sa 39 bodova, devet više od najbližeg tima iz zone ispadanja Kardifa.

• 12:15 Емисија: Народ Прича (Р)

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села, о њиховој свакодневици и борби за очување правих вриједности, марљивом раду, вјери, и љубави према њиховој и нашој, отаџбини.

• 12:40 Телетрговина

• 12:55 Емисија: Тет а тет са Татјаном Трнинић (Р)

Врата састанака у четири ока отварамо само због вас!

• 13:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 14:00 Телетрговина

• 14:15 Серија: Авионџије (Р) (12+)

''''Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.