Atletiko ponizio gradskog rivala

Sedam golova u mreži Reala

• 27.07.2019. 09:01

Fudbaleri Atletiko Madrida ubjedljivo su, sa 7:3, savladali slavnog gradskog rivala Real, na pripremnoj utakmici u Americi u sklopu Internacionalnog kupa šampiona.

Košmarni nastupi kraljevskog kluba nastavljeni su i u meču protiv komšija, koji su poslije prvog poluvremena na "Metlajf" stadionu u Nju Džersiju imali prednost od nevjerovatnih 5:0!

Reviju golova "jorgandžija" otvorio je Dijego Kosta već u prvom minutu, da bi skupo plaćeni Žoea Feliks duplirao prednost u osmom. Korea, koji je na pragu odlaska u Milan, zatresao je mrežu Kurtoe u 19. minutu, da bi Kosta kompletirao het-trik golovima u 28. i 45. minutu.

Nastavak meča i izmjene koje su se tada dogodile nisu puno promijenile tok dešavanja.

Atletiko postiže šesti gol u 51. minutu i to ponovo preko Koste, da bi Načo bio prvi strelac za "kraljeviće" u ovom brodolomu u 59. minutu.

U 65. minutu Karvahal i golgeterski raspoloženi Kosta dobijaju crvene kartone, nakon čega smo vidjeli još tri gola.

Prvo je Vitolo u 70. minutu povećao na 7:1, da bi Benzema iz penala u 85. i Sančez golom u 89. minutu samo ublažili ovaj težak poraz ekipe Zinedina Zidana, u kojem je Luka Jović odigrao svega 30 minuta kao starter prije nego što se povrijedio.

• 21:00 Серија: Од јутра до сутра (12+)

'''Серија: Од јутра до сутра (12+)

• 21:45 Серија: Авионџије (12+)

Серија: Авионџије (12+)

• 22:15 Вечерње вијести

• 22:30 Серија: Ел Чапо (16+)

*Серија: Ел Чапо (16+)

• 23:30 Серија: Ред Рок