Premijer liga BiH

Sarajevo prekinulo seriju Zvijezde

• 25.11.2018. 18:16

Fudbaleri Zvijezde 09 doživjeli su poraz od lidera Premijer lige BiH Sarajeva 1:3 na stadionu "Asim Ferhatović Hase" i prekinuli su sjajan niz od pet pobjeda.

Vodeći tim prvenstva je u odličnoj utakmici zasluženo slavio, a strijelci za bordo tim su bili Tatar u 15, Velkoski u 27. te Ahmetović u 34.minutu.

Počasni gol za goste postigao je Saša Jovović u 21. minutu kada je pogodio za izjednačenje.

"Čestitke Sarajevu na jesenjoj titulu, pokazali su da su je zasluženo osvojili. Što se tiče nas, praktično smo im poklonili tri gola. Nisu oni stvorili šanse već su dali golove nakon naših grešaka i to moramo da ispravljamo", rekao je nakon meča Darko Nestorović, trener Zvijezde.

Plasman: Sarajevo 40, Zrinjski 35, Željezničar 28, Široki brijeg 27, Mladost 26, Sloboda 25, Radnik 21, Čelik 21, Zvijezda 09 20, Tuzla siti 19, GOŠK 17, Krupa 15.

• 07:00 Емисија: АТВ јутро

Сваког радног дана од 6 часова и 55 минута и викендом од 8 часова и 30 минута очекују вас актуелне теме, најновије информације и занимљивости.

• 09:00 Серија: Крваво цвијеће (Р)

• 10:00 Телетрговина

• 10:15 Ловачки савети

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.