Liga nacija

"Samuraji" jači od Srbije

• 31.05.2019. 21:17

Odbojkaši Srbije porazom su počeli takmičenje u ovogodišnjoj Ligi nacija. U polupraznom novosadskom SPENS-u, Japan je savladao izabranike Nikole Grbića sa 3:1, po setovima je bilo 17:25, 12:25, 26:24, 25:17.

Srbija u kombinovanom sastavu, bez nekoliko važnih igrača, nije uspjela da pruži ozbiljniji otpor gostima. Japan je dominirao u prva dva seta, a tračak nade javio se poslije trećeg seta u kojem je Srbija napravila preokret, spasila meč loptu i smanjila na 2:1.

"Samuraji" su ipak u četvrtom setu pokazali da su kvalitetniji od ovog srpskog sastava i bez većih problema priveli meč kraju.

Najefikasniji u srpskom timu bili su David Mehić sa 12 i Božidar Vučićević sa 10 poena.

Srbija se u subotu od 19 časova sastaje sa Francuskom, a u nedjelju, u istom terminu igra protiv Rusije.

• 07:00 Емисија: АТВ јутро

Сваког радног дана од 6 часова и 55 минута и викендом од 8 часова и 30 минута очекују вас актуелне теме, најновије информације и занимљивости.

• 09:00 Серија: Крваво цвијеће (Р)

• 10:00 Телетрговина

• 10:15 Ловачки савети

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.