Rutinska pobjeda Partizana, pet golova u mreži Zlatibora

• 15.03.2021. 20:53

Fudbaleri Partizana zabilježili su i 15. prvenstvenu pobjedu zaredom, pošto su na svom stadionu savladali Zlatibor iz Čajetine sa ubjedljivih 5:1.

Crno-bijeli su dominirali sve vrijeme, od devet šuteva u okvir gola, pet je završilo u mreži, dok je jedini Zlatiborov donio počasni pogodak.

Sve je bilo jasno već nakon prvih 45 minuta, poslije kojih je Partizan vodio sa 3:0.

Osamnaestogodišnji Nemanja Jović otvorio je goleadu u 21. minutu, nastavio je Takuma Asano u 34. i završio za prvi dio utakmice Bibars Natho u 44. minutu.

Domaćin nije stao u drugom poluvremenu, već je i dalje igrao lepršavo i napadački, a rezultat takve igre su još dva gola.

Ipak, prije nego što je Partizan zatvorio utakmicu, Nenad Sević je u 51. minutu smanjio na 3:1, a onda su se u strijelce upisali Žan Kristof Bajebek u 73. i Slobodan Urošević u 83. minutu meča.

Poslije meča trener Partizana Aleksandar Stanojević bio je prezadovoljan izdanjem svojih izabranika, koji su mu podarili 15. prvenstvenu, a 17. pobjedu zaredom, računajući i Kup utakmice.