Liga šampiona

PSV na kraju do boda, remi Briža i Monaka

• 24.10.2018. 21:48

Odigrane su prve dvije utakmice večerašnjeg programa trećeg kola grupne fze Lige šampiona, a obje su završene bez pobjednika.

PSV i Totenhem su odigrali 2:2. Domaćini su prvi došli do gola golom Lozana nakon pola sata igre. U 39. minutu izjednačio je Lukas i postavio tako konačan rezultat prvog dijela.

Preokret Totenhemu donosi Kejn u 55. minutu, a pred sam kraj, tačnije u 87. minutu konačnih 2:2 postavlja De Jong. Bitno je spomenuti da je Totenhem od 79. minuta igrao sa igračem manje je Ugo Ljoris dobio crveni karton nakon što je grubo startovao na Lozana van kaznenog prostora.

Klub Briž i Monako su takođe remizirali, ali je ova utakmica završena rezultatom 1:1.

Gosti su do prednosti došli golom iz 32. minuta. Samo sedam minuta trebalo je Brižu da izjednači. Mrežu je zatresao Vesli nakon asistencije Vanakena.