Kvalifikacije za Ligu Evrope

Partizan sa dva gola razlike putuje u Tursku

• 08.08.2019. 21:49

Fudbaleri Partizana savladali su večeras u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope turski Malatjom rezultatom 3:1. Prava drama odigrala se u posljednjih 10 minuta meča, kada su gosti iz Turske uspjeli da smanje vodstvo Beograđana na 2:1 čime je ugrozila revanš susret "crno-bijelih".

Ipak, u 90. minutu Partizan iz penala ponovo vraća dobar rezultat, tako da sa dva gola razlike putuje na revanš u Tursku.

Tok meča:

Partizan je do gola stigao u četvrtom minutu meča, a do poluvremena igra i jednih i drugih bila je izjednačena.

Nešto bolja igra "crno-bijelih" u Beogradu dovela ih je do drugog gola u 67. minutu. Partizan ima duplo više šuteva prema golu Malatja, dok je posjed lopte skoro izjednačen.

Ekipa iz Turske stiže do važnog gola. Smanjuju rezultat na 2:1 u 84. minutu meča, što im predstavlja povoljan rezultat u revanšu.

Nije gotovo! Partizan iz penala stiže do visokih 3:1. Oduševljenje u Beogradu.

• 22:45 Филм: Хазард (16+)

'' Филм: Хазард (16+)

• 00:45 Ноћни програм