Superliga Srbije

Partizan savladao Javor

• 17.02.2021. 16:47

Fudbaleri Partizana pobijedili su Javor 1:0 (1:0) u Ivanjici u 22. kolu Superlige Srbije.

"Crno-bijeli" su do 10. trijumfa u nizu u domaćem prvenstvu došli golom Slobodana Uroševića u 14. minutu.

Izabranici Aleksandra Stanojevića i pored neubjedljive igre, imali su još nekoliko prilika za gol u prvom poluvremenu, ali su uspjeli da sačuvaju prednost i da iz Ivanjice odnesu tri boda.

Domaći tim najbolju šasnu imao je u 60. minutu, kada je Ibrahim Tanko sa pet metara šutirao, ali je golman Stojković odbranio.

Superliga, 22. kola:

Zlatibor - TSC 0:1
Rad - Čukarički 0:2
Inđija - Mladost 1:0
Javor - Partizan 0:1

Partizan sada ima 53 boda, šest manje od lidera Crvene zvezde, koja ima i utakmicu manje.

• 20:00 Тет а тет са Татјаном Трнинић