Premijer liga

Novi gol Mitrovića za Fulam VIDEO

• 01.09.2018. 21:29

Fudbalski reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović ponovo je postigao gol za Fulam, sada u remiju sa Brajtonom u gostima 2:2. (0:1) u utakmici Premijer lige.

Mitrović je u 62. minutu sa ivice šesnesterca pokupio odbijenu loptu i savladao golmana Brajtona Metjua Rajana, dupliravši tako prednost svog tima, pošto je prethodno u 43. Andre Širle postigao gol za 1:0.

Ipak, ekipa Slaviše Jokanovića do kraja nije uspjela da sačuva veliku predost, jer je domaćin zahvaljujući napadaču Glenu Mareju golovima u 67. i 84. minutu uspio da dođe do izjednačenja.

Za srpskog reprezentativca ovo je bio četvrti gol u Premijer ligi ove sezone, pokazavši da je u sjajnoj formi.

Sljeduću utakmicu u prvenstvu Fulam igra protiv prvaka Mančester Sitija, nakon reprezentativne pauze 15. septembra.