Premijer liga

Nastavili sjajnu seriju: Liverpul savladao Totenhem

• 15.09.2018. 15:56

Fudbaleri Liverpula slavili su protiv Totenhema rezultatom 2:1 u utakmici petog kola Premijer lige.

Redsi su na ovaj način nastavili sjajan niz u kome imaju pet pobjeda u isto toliko mečeva i zadržali su prvu poziciju na tabeli Premijer lige.

Stiče se utisak da je ekipa Jirgena Klopa stigla do pobjede mnogo lakše nego što se očekivalo. Gosti su došli do vođstva u 39. minutu kada je  Žoržinjo Vajnaldum najbolje reagovao na odbitak i glavom postigao gol.

Vođstvo je duplirao Roberto Firmino u 54. minutu. Prethodno je Sadio Mane primio savršenu loptu i iz peterca šutirao pravo ka golu, lopta se odbila, ali je onda došla pravo na nogu Brazilcu, koji je zakucao za 2:0.

Mogli su Redsi da stignu i do trećeg pogotka da su Keita i Salah iskoristili svoje šanse u nastavku meča, ali umjesto toga Totenhem je uspio da smanji prednost. Igrao se 93. minut kada je Erik Lamela iskoristio gužvu i pogodio.

Pred Liverpulom su sada tri meča kod kuće, pa će tako na Enfild roudu ugostiti ekipe PSŽ u Ligi šampiona, Sautempton u prvenstvu, Čelsi u Liga kupu.

Poslije toga slijede gostovanja Čelsiju i Napoliju, pa utakmica kod kuće protiv Mančester Sitija.

• 14:15 Серија: Авионџије (Р) (12+)

''''Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

'''Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)

• 18:20 Емисија: Енерго клуб

Релевантне актуелности из области производње електричне енергије.