Premijer liga Engleske

Mitrovića postigao dva gola za prvu pobjedu Fulama

• 26.08.2018. 20:24

Fudbaleri Fulama ostvarili su prvu pobjedu ove sezone u Premijer ligi zahvaljujući dvostrukom strijelcu Aleksandru Mitroviću protiv Barnlija 4:2 (3:2).

Srpski reprezentativac pogodio je dva puta glavom u rasponu od samo tri minuta, u 36. i 38, i sada ima tri gola u engleskom prvenstvu.

Strijelci za ekipu Slaviše Jokanovića nakon dva poraza bili su još Žan-Mišel Seri u 4. i Andre Širle u 83, a za goste Džef Hendrik u 10. i Džejms Tarkovski u 41. minutu.

Istovremeno, Mitrovićev bivši klub Njukasl u finišu je izgubio od Čelsija 2:1 autogolom Deandrea Jedlina.

• 22:20 Серија: Ел Чапо (16+)

''Серија: Ел Чапо (16+)

• 23:20 Серија: Ред Рок (12+)

Ред Рок' је ирска криминалистичка серија која прати случајеве полицијске станице смјештене у измишљени приморски град Ред Роцк у близини Даблина, те приватне турбулентне односе гардиста и мјештана.

• 23:45 Ноћни програм