Liga nacija

Mitrović donio pobjedu u Podgorici

• 12.10.2018. 07:12

Fudbalska reprezentacija Srbije pobijedila je selekciju Crne Gore u Podgorici sa 2:0 i poslije tri kola lider je grupe 4 divizije C Lige nacija. U drugom meču ove grupe Rumunija je u Litvanij slavila sa 2:1 golom u nadoknadi vremena.

Orlovi imaju 7 bodova, dva više od Rumunije, Crna Gora je treća sa 4, dok je Litvanija na začelju bez bodova.

Srbija na stadionu "Pod Goricom" nije briljirala, ali je iskoristila svoje šanse i u istorijskom duelu upisala važnu pobjedu u borbi za prvo mjesto.

Dvostruki strijelac za ekipu selektora Mladena Krstajića bio je Aleksandar Mitrović. Napadač Fulama je u 18. minutu realizovao jedanaesterac poslije prekršaja Stojkovića nad Rodićem, a konačan rezultat postavio je u 81. minutu poslije odlične akcije gostujućeg tima.

Domaća selekcija nije imala nijednu stopostotnu šansu, a meč je obilježilo i isključenje selektora Crne Gore Ljubiše Tumbakovića.

Rumunija je u Viljnusu slavila sa 2:1 golovima Čipčijua u 13. i Maksima u 94. minutu, dok je strijelac za domaću ekipu bio Zulpa u 90. minutu.

Srbija u nedjelju gostuje Rumuniji u Bukureštu, dok Crna Gora istog dana igra u Litvaniji.

• 14:15 Серија: Авионџије (Р) (12+)

''''Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

'''Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)

• 18:20 Емисија: Енерго клуб

Релевантне актуелности из области производње електричне енергије.