Iznenađenja u Evropa ligi

Milan podbacio, Dinamo preokrenuo rezultat

• 26.10.2018. 07:48

Fudbaleri Betisa savladali su kao gosti ekipu Milana sa 2:1, u utakmici trećeg kola Grupe F Lige Evrope. Zagrebački Dinamo poslije preokreta savladao Trnavu, Arsenal bolji od Sportinga, Lajpcig od Seltika.

Fudbaleri Betisa savladali su kao gosti ekipu Milana sa 2:1 i preuzeli prvo mjesto na tabeli Grupe F Lige Evrope.

Tim iz Sevilje vodio je 2:0 golovima Sanabrije i Lo Selsa, da bi konačan rezultat na "San Siru" postavio Kutrone u 83. minutu.

Milan je utakmicu završio sa igračem manje na terenu, poslije isključenja Kastiljeha u posljednjim trenucima susreta.

U drugoj utakmici ove grupe, Olimpijakos je kao gost savladao ekipu Dudelanža 2:0.

Na tabeli Grupe F, Betis ima sedam bodova, Milan šest, Olimpijakos četiri, dok je Dudelanž bez golova.

Zagrebački Dinamo nastavio je sa dobrim rezultatima u Evropi, a "modri" su poslije preokreta savladali Trnavu 2:1.

Utakmica se igra pred praznim tribinama, a domaći su poveli golom Gorbanija, da bi Dinamo u nastavku stigao do pobjede golovima Gavranovića i Orsića.

U drugoj utakmici Grupe D, Anderleht i Fenerbahče igrali su 2:2.

Dinamo je prvi na tabeli sa devet bodova, Fener ima četiri, Trnava tri, dok je Anderleht na samo jednom bodu.

Arsenal je potvrdio dobru formu u posljednjih mjesec dana i zabilježio pobjedu kao gost protiv Sportinga 1:0, a jedini gol na meču postigao je Velbek u 77. minutu.

U drugom meču Grupe E, Vorskla je kao gost savladala ekipu Karabaga 1:0.

"Tobdžije" su prve na tabeli sa devet osvojenih bodova, Sporting ima šest, Vorskla tri, dok je Karabag bez bodova.

Lajpcig je sa 2:0 savladao ekipu Seltika, u okviru Grupe B, dok je Salcburg bio ubjedljiv protiv Rozenborga 3:0.

Austrijski tim ima devet bodova, Lajpcig šest, Seltik tri, dok je Rozenborg na začelju bez bodova.