Rolan Garos

Lajović i Tipsarević slavili nakon preokreta

• 02.06.2019. 14:52

Srpski teniseri Dušan Lajović i Јanko Tipsarević pobijedili su Rohana Bopana i Marijusa Kopila u dubl konkurenciji na turniru u Parizu. Dušan i Јanko slavili su nakon preokreta rezultatom 2:1 u setovima (1:6,7:5, 7:6).

Od samog starta srpski teniseri nisu uspjeli da preuzmu kontrolu u meču pa su Bopan i Kopil osvojili prvi set sa 6:1.

U nastavku, na početku drugog seta oni su uspjeli da pruže ravnopravan otpor protivnicima, a potom i da se vrate u meč održavši neriješen rezultat do samog finiša kada uspjevaju sa 7:5 da izjednače na 1:1 i duel uvedu u treći, odlučujući set.

Velika borba viđena je u tom setu, pa je pobjednika odlučio taj-brejk, u kojem su srpski predstavnici bili bolji rezultatom 10:8.

Lajović i Tipsarević plasirali su se u četvrt-finale, a tamo će čekati bolje iz meča Krevic/Mis –  Marač/Pavić.

• 20:00 Лутрија РС, Лото

Пренос извлачења добитних комбинације игре на срећу Лото 7/39 Лутрије Републике Српске.

• 20:10 Емисија: Досије

''Емисија: Досије

• 20:45 Серија: Од јутра до сутра

'''' 'Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 21:30 Серија: Авионџије

Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

• 22:05 Вечерње вијести

• 22:20 Серија: Ел Чапо (16+)

''Прича о озлоглашеном нарко босу, једном од најопаснијих и крволочнијих мафијаша.