Osmi put

Košarkaši Igokee osvojili Kup BiH

• 13.02.2021. 18:23

Igokea je došla do osmog trofeja Kupa BiH, nakon ubjedljive pobjede u finalu protiv Sparsa 77:55.

Od početka utakmice izabranici Dragana Bajića kontrolisali su dešavanja na parketu i ostvarili ubjedljivu pobjedu.

Košarkaši Igokee odlično su započeli finalnu utakmicu Kupa BiH. Nakon prve četvrtine vodili su rezultatom 23:8. Od početka utakmice Aleksandrovčani su ušli u dobar ritam, koji gostujući košarkaši nisu uspjeli da isprate, pa je pitanje pobjednika već bilo praktično riješeno već na poluvremenu (44:19).

Igokea je rutinski privela meč kraju i došla do svog osmog trofeja u ovom takmičenju.

Najefikasniji bio je Nikola Jovanović sa 17 ubačenih poena, a na drugoj strani Kamenjaš je ubacio 14.