Liga šampiona

Kolaps Reala usred Madrida – Siti uz penal i crveni do slavlja!

• 26.02.2020. 22:59

Fudbaleri Mančester sitija šokirali su Real i u Madridu zabeležili pobjedu od 2:1 u osmini finala Lige šampiona.

Siti je savladao Real u prvom meču i obezbedio sebi ogromnu prednost pred revanš u Mančesteru.

"Građani" su gubili sve do 78. minuta, ali je onda uslijedio ogroman preokret uz dodatne poteškoće za izabranike Zinedina Zidana.

Srpski napadač Luka Jović dobio je priliku u samoj završnici, u 85. minutu, pa nije uspio da ostavi bilo kakav utisak.

Fudbaleri Liona savladali su Juventus 1:0 u prvom od dva meča osmine finala Lige šampiona.

Francuski predstavnik iznenadio je favorizovanu "staru damu", a junak ekipe je Lukas Tusar koji je u 31. postigao jedini gol na meču.

Italijanski šampion odigrao je ispodprosečnu utakmicu, za devedeset minuta igre nije stvorio veliki broj prilika i tek u završnici meča je imao dobre napade.

Revanš utakmica igra se u Torinu 17. marta.

• 10:55 Серија: Величанствени вијек: Косем (12+)

Тридесет седам година од смрти Сулејмана Величанственог започиње запањујућа прича о владарици Османског Царства Махпеyкер Кöсем Султан.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Аграр (Р)

Актуелне приче из свијета домаће и регионалне пољопривреде, теме посвећене домаћим производима, узгоју воћа и поврћа, ратарству и сточарству, као и мноштво злата вриједних савјета, те приче о вриједним пољопривредницима, домаћинима, и плодовима њиховог рада.

• 12:40 Телетрговина