Burno veče za fudbal

Juventusu prvi poraz ove godine, od Sitija svi strahuju VIDEO

• 08.11.2018. 07:33

Fudbaleri Mančester Junajteda slavili su nakon preokreta u Torinu u posljednjim minutama meča. Tako je "Stara dama" ostalo bez sigurnog plasmana a bodove će tražiti za prolazak iz grupe protiv Valensije ili Jang Bojsa.

Juventus je apsolutno dominirao tokom čitavog meča sa 21. upućenim udarcem prema golu Junajteda dok su Englezi imali svega devet šuteva. Prvi gol je postigao ljubimac Junajteda, Kristijano Ronaldo ali svojoj bivšoj ekipi.

Potpunu stabilnost Juventusa poljuljao je Huan Mata kada je u 86. minuta postigao izjednačujući pogodat, a svega nekoliko minuta poslije Aleks Sandro zadrmao je sopstvenu mrežu i tako donio pobjedu Junajtedu od 2 naprema 1.

Gradski rival Junajteda, Mančester Siti bio je nemilosrdan protiv Šahtjora u kojeg je u fudbalskom žargonu rečeno "razbio" sa veliki 6:0.

Lion je prokockao vođstvo protif Hofenhajma od 2:0 u utakmici u kojoj su remizirali, dok je Roma bila bolja od CSKA.

Real Madrid uzbudio je ponovo navijače nakon debakla protiv Barselona. Viktorija Plzen nije imala nikakvu šansu protiv Reala i velikog rezultata 5:0.

Još treba napomenuti da su slavili Bajern i Valensija.

• 10:00 Телетрговина