Liga šampiona

Juventusov džoker zablistao za bodove "Stare dame"

• 23.10.2019. 08:23

Fudbaleri Juventusa savladali su Lokomotivu iz Moskve nakon preokreta u drugom poluvremenu i sve zahvaljujući ove sezone otpisanom Paolo Dibali.

Statistički gledano tim iz Torina bio je apsolutno dominantan uz 28 šuteva prema golu gosta, ali i minornih pet šuteva rusa bilo je dovoljno da dođu do pogotka u prvom poluvremenu u 30. minutu.

Tara je Mirančuk bio siguran za vodstvo 0:1.

Stari lisac Sari na poluvremenu izveo je Kediru i na njegovo mjesto stavio napadača Iguaina, a na terenu se pojavio i vidno nezadovoljni Rabiot.

Stara dama je neumoljivo napadala gol Moskovljana, da bi Paolo Dibala postigao vjerovatno pogodak kola na dodanja Kvadrada.

Svega dvije minute kasnije, Diala ponovo akter dobre akcije Juventusa. Na snažan šut Aleksa Sandra, na pravom mjestu nalazi se Argentinac i dovodi Juventus do potpunog preokreta za 2:1 i sedam bodova u grupi.

• 22:50 Серија: Ред Рок (12+)

'''Серија: Ред Рок (12+)

• 23:20 Ноћни програм