Liga šampiona

Juventus razbijen u Madridu, nije pomogao ni Ronaldo

• 20.02.2019. 22:59

Atletiko Madrid ubjedljivo je pobijedio jednog od favorita za osvajanje Lige šampiona Juventus rezultatom 2:0.

U pet minuta u drugom poluvremenu riješen je meč ova dva velikana, a vjerovatno i pitanje prolaska u dalju fazu takmičenja. Atletiko je bio neprikosnoven u meču uz apsolutnu dominaciju.

Prvi pogodak za Atletiko postigao je Gimenez u 73. minuti, u situaciji koja je bila pomalo sumnjiva ali nedovoljno za VAR. Drugi pogodak postiže Godin u 83. minuti i tako je zaključao sudbinu šampiona Italije.

Stara dama će u Torinu juriti minimalno tri gola ukoliko žele da ostvare prolaz. Da mogu, pokazali su prošle godine protiv Real Madrida uz nesrećnu završnicu.

Tim iz Madrida mogao je utakmicu završiti i sa tri gola u mreži Juventusa, međutim gol Marote poništen je nakon gledanja VAR tehnologije.

• 21:20 Серија: Од јутра до сутра (12+)

'''''''Серија: Од јутра до сутра (12+)

• 22:05 Серија: Авионџије (12+)

''Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

• 22:35 Вечерње вијести

• 22:50 Серија: Ред Рок (12+)

'''Серија: Ред Рок (12+)

• 23:20 Ноћни програм