Prijateljski meč

Juventus poražen od Totenhema, Kejn postigao gol godine

• 21.07.2019. 15:41

Ekipa Juventusa poražena je od Totenhema rezultatom 3:2 u okviru Internacionalnog kupa šampiona.

Riječ je o prijateljskim utakmicama, a ovo je bio prvenac za mnoge igrače kao i trenera u Juventusu.

Prvi do pogotka su stigli Englezi golom Lamele u 30. minutu meča.

Juventus je preuzeo inicijativu u drugom poluvremenu i ubrzo stigao do preokreta uz pomoć povratnika Iguaina u 56. minutu i zvijezde tima Ronalda četiri minuta kasnije.

Međutim, u sudijskoj nadoknadi Heri Kejn je sve iznenadio savršenim šutom sa sredine terena i tako matirao golmana Juventusa. Ovim golom golgeter Totenhema se već upisao u listu takmičenja za najljepši gol.

Bitno je napomenuti i da se na terenu pojavio i Matija De Liht, a ponovo na gol Juventusa je stao i Đanluiđi Bufon.

Тагови:
  • 15:30 Серија: Крваво цвијеће (12+)

Страсна љубавна прича двоје појединаца.

• 16:30 Вијести у 16:30

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 16:50 Центар дана

Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?

• 18:20 Емисија: Енерго клуб

Релевантне актуелности из области производње електричне енергије.

• 18:55 Маркетинг