U porazu od Bajerna

Jović debitovao za Real

• 21.07.2019. 10:18

Srpski fudbaler Luka Jović debitovao je za svoj novi klub Real Madrid.

Jović je odigrao prvi, doduše nezvaničan meč za Madriđane na Međunarodnom kupu šampiona.

Jovićev Real je poražen od Bajerna rezultatom 3:1 (1:0), a srpski golgeter je na teren ušao na poluvremenu kao zamjena za Karima Benzemu.

Bivši napadač Crvene zvezde nije ostavio pretjerano dobar utisak za 45 minuta provedenih na terenu.

Bajern je poveo golom Tolisoa u 15. minutu, a zatim došao do 3:0 preko Levandovskog i Gnabrija. Počasni gol za "kraljevski klub" postigao je Rodrigo pet minuta pre kraja regularnog dijela.

Izabranike Zinedina Zidana naredni meč na Međunarodnom kupu šampiona očekuje 24. jula kada se sastaju sa Arsenalom, a da li će Jović ponovo biti rezervista ili možda i starter ostaje da sačekamo i vidimo.

U noći između subote i nedjelje odigran je još jedan duel ovog turnira, u kojem je Arsenal savladao Fiorentinu sa 3:0.

Golove za "tobdžije" postigli su Nketija (x2) i Vilok.

U prvoj postavi italijanske ekipe našli su se bivši igrači Zvezde i Partizana, Aleksa Terzić i Dušan Vlahović, koji su odigrali po 72. minuta, kada je ujedno sa klupe ušao Nikola Milenković.

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Емисија: Народ Прича (Р)

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села, о њиховој свакодневици и борби за очување правих вриједности, марљивом раду, вјери, и љубави према њиховој и нашој, отаџбини.

• 12:40 Телетрговина

• 12:55 Емисија: Тет а тет са Татјаном Трнинић (Р)

Врата састанака у четири ока отварамо само због вас!

• 13:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 14:00 Телетрговина