Liga Evrope

Ima Partizan za čim da žali: Četiri gola za evropski kraj

• 12.12.2019. 22:57

U posljednjem meču grupne faze Lige Evrope Partizan je u meču bez takmičarskog značaja ubjedljivo savladao Astanu 4:1 i na taj način se oprostio od Evrope za ovu sezonu.

Crno-bijeli su za 25 minuta "nokautirali" Kazahstance pogocima Sejdube Sume, Umara Sadika i Takume Asana.

Suma je sredinom drugog poluvremena postigao i drugi gol, nakon čega je Dorijan Rotariju ublažio poraz gostiju.

Sredinom drugog poluvremena pobjedu Partizana je pokvarila povreda Vladimira Stojkovića koji je zbog problema sa preponom morao da napusti teren.

Srpski tim će dugo da žali za propuštenim prilikama u susretima sa AZ-om jer su crno-bijeli oba puta imali pobjede u rukama, a li su oba puta remizirali i tako ostali bez nokauta faze.

• 08:30 Емисија: АТВ јутро

Актуелне теме, најновије информације и занимљивости из земље и свијета.

• 10:00 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:00 Кето кухињица

Ужине или комплетни оборци прилагођени кето исхрани са ниским удјелом угљених хидрата.

• 11:15 Телетрговина