Laktaši

Igokea poražena na startu ABA lige

• 03.10.2020. 17:00

Košarkaši Igokee poraženi su na startu ABA lige. Boli od njih bili su igrači Mege koji su u Laktašima slavili pobjedu rezultatom 84:62 (22:21, 26:15, 21:14, 15:12)

Tok meča:

Prva četvrtina:

U prvoj četvrtini vodila se izjednačena borba i nijedna od ekipa nije uspjela da stekne osjetniju prednost. Nakon uvodnih deset minuta gosti imaju minimalnu prednost 22:21.

Druga četvrtina:

U drugoj četvrtini košarakaši Mege su zaigrali mnogo bolje i ofanzivnije od domaćih igrača. Šut ih je služio jako dobro, pa su do odlaska na odmor stekli prednost od 12 poena - 48:36.

Treća ćetvrtina:

Nakon odmora igrači Mege su nastavili u istom ritmu. Košarkaši Igokee nisu uspjevali da smanje razliku. Pred poslednjih deset minuta gosti imaju prednost od 19 poena - 69:50.

Četvrta četvrtina:

I u četvrtoj četvrtini košarkaši Mege držali su konce igre u svojim rukama i sigurnom igrom stigli do trijumfa.