Lud meč stiže nam iz Njemačke

Gubili 2:0 u 4. minutu, pa okrenuli i dali 8 golova da kraja

• 09.05.2021. 16:24

Vjerovatno zbog toga što se nalaze na sredini tabele i što ne mogu ni da ispadnu ni da uđu u viši rang, Aue i Paderborno su odigrali totalno rasterećeno svoj međusobni duel u 32. kolu Cvajte!

A kao plod te rasterećene igre jeste utakmica od 11 golova i nevjerovatan rezultat na kraju - pobjeda gostiju od 8:3, iako su poslije četiri minuta gubili sa 2:0.

Međutim, već do poluvremena su preokrenuli na 4:2, zatim u 56. primili još jedan gol za 3:4, da bi od 59. do 82. postigli još četiri pogotka. Srbeni i MIhel su postigli po dva gola, dok je het-trik za Aue djelo Nazarova.