Dva puta vodili

Fiorentina izbjegla poraz u posljednjim sekundama

• 20.01.2019. 17:25

Fantastičan meč odigrali su Fiorentina i Sampdorija u remiju 3:3 na Artemio Frankiju u 20. kolu Serije A.

"Viola" je dva puta ispuštala vođstvo na svom terenu, da bi na kraju jedva izbjegla poraz od gostiju iz Đenove.

Luis Murijel je dva puta donosio prednost Fiorentini, u 34. i 70. minutu, ali su Gaston Ramires i Fabio Kvaljarela oba puta poravnavali u 44. i 81.

Pet minuta prije kraja Kvaljarela drugim pogotkom donosi preokret Sampi, ali u drugom minutu nadoknade vremena Herman Pezela koristi sjajan centaršut i donosi remi Violi.

Srpski reprezentativac Nikola Milenković je odigrao ceo meč kao desni bek za Fiorentinu, koja je od 39. minuta imala igrača manje na terenu.

U drugom meču popodnevnog termina viđen je takođe remi, SPAL i Bolonja su igrali 1:1 u duelu velikih konkurenata u borbi za opstanak.

Gosti su poveli preko Rodriga Palasija sjajnim udarcem van kaznenog prostora u 24. minutu, da bi bod domaćinu izborio Jasmin Kurtić pola sata prije kraja.

• 20:00 Тет а тет са Татјаном Трнинић