Promašili još nekoliko odličnih šansi

Dva gola Sadika, Partizan savladao Astanu

• 03.10.2019. 18:42

Fudbaleri Partizana ostvarili su pobjedu u drugom kolu Lige Evrope. Beograđani su savladali Astanu na gostovanju sa 2:1, a domaći tim je dobro i prošao jer je Umar Sadik postigao još dva gola koja nisu priznata zbog nedozvoljene pozicije. Beograđani su promašili još nekoliko odličnih šansi.

Partizan je poveo u 29. minutu. Poslije kornera i nekoliko izblokiranih udaraca, lopta je došla do Sadika koji se lijepo snašao i savladao Nenada Erića.

Beogradski tim je bio puno bolji i konkretniji pa je u drugom dijelu iskoristio dobru priliku da preko kontranapada ugrozi gol rivala. Poslije pritiska Astane, srpski tim je izveo brzi kontranapad u 73.minutu. Natho je pronašao Sadika koji je sjajno pogodio za 2:0. Napadač “crno –bijelih” se mogao proslaviti jer je još dva puta zatresao mrežu rivala ali je bio u nedozvoljenoj poziciji.

Astana je u 85.minutu uspjela da smanji. Sigurjonson je sjajnim udarcem sa ivice šesnaesterca savladao Vladimira Stojkovića.

• 22:45 Филм: Хазард (16+)

'' Филм: Хазард (16+)

• 00:45 Ноћни програм