Liga Evropa

Dva gola, dva crvena kartona i neprimjetan Milinković Savić za prolaz Sevilje

• 20.02.2019. 20:10

Fudbaleri Sevilje plasirali su se u osminu finala Lige Evrope, pošto su ukupnim rezultatom 3:0 pobijedili rimski Lacio.

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić odigrao je 56. minuta za "nebesko plave" i nije ostavio veliki utisak.

Klub iz Andaluzije slavio je u prvom meču sa 1:0 i imao je lijepu prednost pred početak ovog duela.

Domaći fudbaleri nisu mogli bolje da krenu utakmicu, pošto su već u 18. minutu poveli sa 1:0. Strijelac pogotka bio je Visan Ben Jeder.

Lacio se tada nalazio u veoma teškoj situaciji, ali nije klonuo duhom. Rimljani su igrali sasvim solidno, a najbolju šansu propustili su početkom drugog poluvremena.

Milinković-Savić sjajno je pronašao Aćerbija koji je promašio stoodstotnu šansu. Ubrzo poslije toga Sergeja je zamijenio Romulo. Od 60. minuta bilo je još zanimljivije na terenu jer je Franko Vaskes dobio drugi žuti karton.

Lacio je krenuo na sve ili ništa, međutim mreža Sevilje je mirovala. Meč je praktično riješen u 71. minutu kada je Marušić dobio direktan crveni karton. Do kraja duela Andalužani su postigli još jedan gol i time potvrdili plasman. Strelac je bio Pablo Sarabija.

• 14:00 Телетрговина

• 14:15 Серија: Авионџије (Р)

Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

'''' 'Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.