Liga BiH

Drugi trijumf Igokea u dva dana

• 25.02.2020. 20:37

Igokea je u samo dva dana uspješno prošla dva gostovanja. Nakon Čapljine, četa Dragana Bajića je slavila i u Mostaru protiv Zrinjskog 89:72 i tako se odvojila na vrhu prvenstva BiH.

Zrinjski je pružio otpor samo u prvih 10 minuta nakon toga su gosti stekli prednost koju su čuvali do kraja utakmice. Sredinom treće četvrtine Igokea je imala i plus 20 na svom kontu.

Jakom odbranom imali su gosti puno više ukradenih lopti 14-5 koje su koristili da dođu do laganih poena.

U pobjedničkom timu najefikasniji je bio Sava Lešić sa 19 dok je Kinan Evans ubacio poen manje. Tihomir Vranješ je imao 15, a Jure Gunjina 14 poena za Mostarce.

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Бизнис клуб (Р)