Ostaje na tronu

Đoković za 50 minuta "počistio" Puja i prošao u polufinale

• 04.10.2019. 08:47

Novak Đoković plasirao se u polufinale ATP turnira u Tokiju, pošto je u dva seta savladao Luku Puja.

Najbolji teniser svijeta odigrao je perfektan meč, jedan od boljih u 2019. i rezultatom 6:1, 6:2, prošao je među četiri najbolja.

Đokovića u polufinalu očekuje duel protiv Davida Gofana ili Hjeona Čunga.

Srpskom igraču za trijumf je bilo potrebno svega 50 minuta, što govori o savršenoj igri, ali i lošem izdanju Puja.

Novak je odlično počeo meč i već u prvom gemu oduzeo je servis protivniku. Brzo je potvrdio brejk, a onda je u završnici napravio i dupli za konačnih 6:1 u prvom setu.

Prvi teniser planete prvi period igre dobio je za samo 21 minut, a u istom ritmu nastavio je i u nastavku.

Đoković je krenuo furiozno i poslije samo petnaest minuta na semaforu je pisalo 6:1, 4:0.

Tada je uslijedio mali pad u igri srpskog igrača i Puj dobija dva gema zaredom (4:2). Međutim, to je bilo sve što smo vidjeli od Francuza.

Novak ponovo oduzima servis protivniku, potom ga potvrđuje i pobjeđuje sa 6:1, 6:2.

• 20:45 Серија: Од јутра до сутра

'''' 'Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 21:30 Серија: Ко те шиша

''Хумористична хрватска серија 'Ко те шиша' прати Жигмунда, власника старомодног фризерског салона 'Салон за господу' и Божицу, власницу модерног салона за даме 'Колет', који се налазе један прекопута, на једном загребачком тргу, а дијели их само кафаница 'При Таубеку'.

• 22:05 Вечерње вијести

• 22:20 Серија: Ел Чапо (16+)

''Серија: Ел Чапо (16+)

• 23:20 Серија: Ред Рок (12+)

Ред Рок' је ирска криминалистичка серија која прати случајеве полицијске станице смјештене у измишљени приморски град Ред Роцк у близини Даблина, те приватне турбулентне односе гардиста и мјештана.

• 23:45 Ноћни програм