Završni masters u Londonu

Đoković deklasirao i Zvereva za drugu pobjedu

• 14.11.2018. 16:30

Novak Đoković savladao je Aleksandra Zvereva u duel drugog kola Završnog turnira u Londonu, u okviru grupe Guga Kuerten.

Oba tenisera zabilježili su pobjede u prvom kolu, Đoković je bio bolji od Iznera, Zverev je u dva seta savladao Marina Čilića.

Duel je počeo dobrom igrom na obje strane, u prvih pet gemova nije bilo brejka, pa je Đoković vodio sa 3:2.

Oba tenisera su bili uspješni na svom servisu i u naredna dva gema, uz nekoliko veoma atraktivnih poena.

Novak Đoković je spasao dvije brejk-lopte za vođstvo od 5:4.

U narednom gemu, Novak stiže do prve set-lopte, potom i do druge, da bi Zverev duplom servis greškom omogućio Srbinu da iskoristi dobije prvi set sa 6:4.

Poslije 20 minuta igre u drugom setu, Đoković je napravio prvi brejk i poveo 3:1.

Nastavio je Novak sa sjajnom igrom, iskoristio je potpuni pad protivnika i novim brejkom stekao ubjedljivih 5:1 i završio drugi set i meč svojim servisom.

• 20:10 Емисија: Прича се

Политичка, дебатна емисија доноси широк избор актуелних тема, супротстављених ставова, различитих углова, чињеница и реплика.

• 21:20 Серија: Од јутра до сутра (12+)

'''''''Серија: Од јутра до сутра (12+)

• 22:05 Серија: Авионџије (12+)

''Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

• 22:35 Вечерње вијести

• 22:50 Серија: Ред Рок (12+)

'''Серија: Ред Рок (12+)

• 23:20 Ноћни програм