Masters u Madridu

Đere izbacio Del Potra!

• 08.05.2019. 18:06

Nakon što je prije dva i po mjeseca u Rio de Žaneiru savladao Dominika Tima, Laslo Đere je pobijedio još jednog igrača iz Top 10. Ovog puta u Madridu je "pao" Huan Martin Del Potro sa 2:1, po setovima 6:3, 2:6, 7:5.

Meč je trajao dva sata i 24 minute. Đere je sjajno otvorio meč protiv sedmog nosioca, u prvom i trećem gemu spasao je po brejk loptu, da bi u šestom gemu napravio brejk koji mu je bio dovoljan za vođstvo od 1:0.

U drugom setu drugačija slika na terenu, Argentinac je od starta nametnuo svoj ritam i za 36 minuta sa dva brjka stigao do izjednačenja.

Treći set donio je najveću borbu, trajao je punih 68 minuta, a viđene su samo dvije brejk lopte. Prvu je imao Argentinac, ujedno je to bila i meč lopta pri vođstvu 5:4, nije je iskoristio, ali Srbin svoju priliku nije propustio. Rezultat je bio 5:5 kada je Đere oduzeo servis rivalu i već u narednom gemu došao do velike pobjede.

Đere će u osmini igrati protiv devetog nosioca i trenutno 11. igrača svijeta, Marina Čilića.

• 20:10 Емисија: Прича се

Политичка, дебатна емисија доноси широк избор актуелних тема, супротстављених ставова, различитих углова, чињеница и реплика.

• 21:20 Серија: Од јутра до сутра (12+)

'''''''Серија: Од јутра до сутра (12+)

• 22:05 Серија: Авионџије (12+)

''Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

• 22:35 Вечерње вијести

• 22:50 Серија: Ред Рок (12+)

'''Серија: Ред Рок (12+)

• 23:20 Ноћни програм