Superliga Srbije

Crvena zvezda lako kroz Kruševac

• 03.04.2021. 19:50

Fudbaleri Crvene zvezde lako su izašli na kraj sa Napretkom u Kruševcu, pobijedivši ga rezultatom 4:1, tako da će, u najmanju ruku, zadržati prednost u odnosu na Partizan.

Crveno-bijeli su bili bolji, što je i bilo očekivano, a sve su riješili za samo četiri minuta - prvo je u 21. minutu Aleksandar Katai sa bijele tačke donio prednost gostima, već u 25. minutu je bilo 2:0, a Dijego Falčineli je bio strijelac.

U drugom poluvremenu je bilo mirno sve do 71. minuta, da bi od tada, pa do 76. minuta pala tri gola.

Mohamed el Fardu Ben je donio Zvezdi 3:0 u tom 71. minutu, dva minuta kasnije je smanjio nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, Luka Milunović, a u 76. minutu konačnih 1:4 postavlja Milan Pavkov.

Sa ova tri boda, Zvezda je otišla na plus 12 u odnosu na Partizan, koji je u 19.05 časova počeo svoj meč protiv Metalca, a već u srijedu će na stadionu "Rajko Mitić" biti odigran vječiti derbi.

Kada je riječ o ostalim mečevima odigranim danas, Inđija je sa 1:0 slavila protiv Rada, što je sremskom timu važan trijumf u borbi za opstanak.

Javor i Bačka su odigrali 1:1, dok je Radnik u Surdulici savladao Zlatibor sa 2:1.