Cicipas u četvrtfinalu Rolan Garosa

• 05.10.2020. 17:09

Stefanos Cicipas plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa.

Grk je savladao bugarskog tenisera Grigora Dimitrova maksimalnim rezultatom – 6:3, 7:6, 6:2.

Sve je moglo da ode u drugom pravcu, da je Grigor iskoristio svoje šanse u drugom setu.

Cicipas je brejkom na startu meča stigao do 3:0 i Dimitrov je uspeo da spase nekoliko brejk lopti i spriječi da Cicipas brzo riješi set.

Propustio je brejk šansu na 5:3 i Cicipas je došao do prednosti.

U drugom setu nije bilo brejkova, a posebno zanimljivo je bilo u taj-brejku.

Dimitrov je propustio nekoliko prilika - vratio se od 5:4 i mini-brejka zaostatka, neutralisao set loptu na 6:7 i sa dva mini-brejka imao set loptu na svoj servis, ali je i to ispustio.

Cicipas se vratio i sa 11:9 osvojio taj-brejk drugog seta.

Treći set bio je preslikan kao prvi, pošto je Cicipas odmah došao do 3:0 i Dimitrov više nije imao nikakve šanse.

Grk u četvrtfinalu igra protiv Rusa Andreja Rubljova.

• 07:00 Емисија: АТВ јутро

Сваког радног дана од 6 часова и 55 минута и викендом од 8 часова и 30 минута очекују вас актуелне теме, најновије информације и занимљивости.

• 09:00 Серија: Крваво цвијеће (Р)

• 10:00 Телетрговина

• 10:15 Ловачки савети

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+) (Р)

''''''''''Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.