Presudno drugo poluvrijeme

Čelsi arsenalom golova osvojio Ligu Evrope

• 29.05.2019. 22:59

Fudbaleri Čelsija su rezultatom 4:1 savladali Arsenal u finalu Lige Evrope i osvojili drugi trofej tog takmičenja u istoriji kluba!

Svi golovi su “pali“ u drugom poluvremenu, a u periodu od 16 minuta izabranici trenera Maurisija Sarija su postigli tri gola i praktično riješili utakmicu.

Na momenat se učinilo da njihov gradski rival može da učini meč zanimljivijim, poslije spektakularnog gola rezerviste Aleksa Ivobija, ali je Eden Azar svojim drugim golom na utakmici i definitivno otklonio sve dileme.

• 14:00 Телетрговина

• 14:15 Серија: Авионџије (Р) (12+)

''''Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

'''Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)