Evroliga

Budućnost poražena u Turskoj

• 16.10.2018. 21:38

Košarkaši Budućnosti doživjeli su drugi poraz u Evroligi. Darušafaka je u dramatičnom finišu pobijedila podgorički tim 71:63.

Šampion Aba lige je sjajno ušao u meč. Pogodili su pet od šest šuteva za tri poena, pa ne čudi da su stekli veliku prednost. Ipak, turski tim se vratio u dugoj četvrtini. Serijom 14:0 su preokrenuli rezultat i poveli 28:25.

U trećoj četvrtini Darušafaka je odigrala bolje pa je imala i plus devet, no uslijedio je novi nalet Budućnosti. U 33. minuti podgoričani su poveli 58:55, ali nisu izdržali. U finišu je turski tim uspio da izjednači na 62:62, a zatim zaključa koš.

Budućnost je do kraja postigla samo jedan poen pa je poražena. U timu Darušafake Žanis Peiners je imao 15, dok su kod Podgoričana Nemanja Gordić i Erl Klark ubacili po 11 poena.

• 18:20 Емисија: Бизнис клуб

'Емисија: Бизнис клуб

• 19:40 Маркетинг

• 19:42 Спорт

Преглед најважнијих дневних спортских дешавања и информација из земље, региона и свијета.

• 19:49 Маркетинг