Premijer liga BiH

Borac vodi poslije prvog poluvremena

• 23.02.2020. 18:14

Nakon prvih 45 minuta Borac na Pecari protiv Širokog Brijega vodi 2:0. Banjalučani su poveli već u osmom minutu golom Vranješa.

Akciju je započeo Kajkut koji je ubacio loptu u šesnaesterac, da bi šut Mirića odbranio golman domaćeg tima. Međutim, Mirić ponovo dolazi do lopte i pronalazi Vranješa koji glavom postiže pogodak.

Samo šest minut kasnije prednost je duplirao Milutinović. Kajkut je kratko dodao loptu do Milutinovića koji je šutirao i lopta je završila iza leđa Zlomislića.

U 26. minutu žuti karton zaradio je Marko Jovanović, što znači da će propustiti naredni meč, kada u Banjaluku stiže Sarajevo. Naredni meč propustiće i Siniša Dujaković, koji je "požutio" u 35. minutu utakmice.

• 18:20 Емисија: Бизнис клуб

'Емисија: Бизнис клуб

• 19:40 Маркетинг