Premijer liga BiH

Borac savladao Radnik u Banjaluci

• 03.11.2019. 15:36

Do pete uzastopne pobjede u Premijer ligi BiH fudbaleri Borca došli su protiv Radnika.

Pred svojom publikom slavili su sa 2:0 autogolom Simonovića i pogotokom Vranješa sa bijele tačke.

Gosti su se žalili na suđenje, ali je Borac bio mnogo bolji tim i još jednom izabranici Branislava Krunića nisu primili gol.

TOK SUSRETA:

Kraj. Banjalučani slave novi trijumf....

Gooool....Sa 11. metara siguran je bio kapitan Borca Stojan Vranješ.

U 77. minutu penal za Borac. Fudbaleri Radnika žele da napuste teren, stručni štab ih vraća. Plavi, ipak ostaju u terenu.

Centimetri su dijelili Radnik od izjednačenja. Prečku je pogodio  Simonović.

Probudili su se gosti. Zaprijetio je kapiten Đurić, ali Lučić nije morao da reaguje.

Fudbaleri Radnika u 55. minutu traže penal, nema ništa od protesta jer arbitar ostaje pri stavu da je start Marka Jovanovića bio na loptu. U kaznenom prostoru je pao Demir Peco.

Goooool....Vodi Borac autogolom Simonovića koji je nespretno poslao loptu u mrežu poslije prodora i centaršuta Mirića.

Prvo poluvrijeme je završeno bez pogodaka.

Nova sjajna prilika za domaće. Poslije dobre akcije Mirić spušta loptu glavom za Vranješa koji sa pet metara pogađa jednog igrača Radnika.

Kolosalna prilika odlazi u nepovrat. Sjajan pas Ziljkića za Kajkuta, iskusni napadač licem u lice sa golmanom Radnika, ali šalje loptu preko gola.

Nova šansa za Borac u 21. minutu. Mirić je šutirao preko gola nakon kornera koji je izveo Ziljkić.

Prvu priliku za domaće imao je Stojan Vranješ u 11. minutu. Šut kapitena Borca sa 10 metara izblokirala je odbrana Radnika.

Oba tima nalaze se u seriji dobrih rezultata, koju žele da nastave.

Poznati su sastavi oba tima:

FK Borac: Lučić, Volkov, Jovanović, Kajkut, Danilović, Ćosić, Milutinović, Dujaković, Mirić, Vranješ, Ziljkić.

FK Radnik: Bilobrk, Bečelić, Radović, Simonović, Mekić, Bradonjić, Popara, Posinković, Peco, Đurić, Šubert.

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Емисија: Народ Прича (Р)

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села, о њиховој свакодневици и борби за очување правих вриједности, марљивом раду, вјери, и љубави према њиховој и нашој, отаџбини.

• 12:40 Телетрговина

• 12:55 Емисија: Тет а тет са Татјаном Трнинић (Р)