Savladali ekipu Heliosa

Borac pobjedom počeo treći turnir sezone u ABA 2 ligi

• 01.03.2021. 18:45

Pobjedom su košarkaši Borca počeli treći turnir sezone u ABA 2 ligi. Banjalučani su bili bolji od Heliosa 79:74.

Slovenci su u prvom poluvremenu imali dvocifrenu prednost, ali se Borac vratio u igru dobrom odbranom dopustivši rivalu samo 28 poena u nastavku. Blistao je Hejden Leskou, ubacio je 23 poena od toga pet trojki, a dodao je šest skokova i četiri ukradene lopte za najbolju utakmicu u dresu Borca. Novajlija Đorđe Simeunović dodao je 17 poena, a Draško Knežević upisao je dabl dabl sa po 10 poena i asistencija.

- Vjerovatno su moji igrači bili u drugoj vremenskoj zoni u prvom poluvremenu. U nastavku smo se vratili, ovaj prvi dio ćemo analizirati - rekao je trener Borca Dragan Nikolić.

Na drugoj strani do 19 je brojao Blaž Mahkovic. Borac sada ima pet pobjeda i tri poraza, a naredni rival je Sloboda iz Užica u četvrtak.

• 22:30 Серија: Развратник (16+)

Серија: Развратник

• 23:30 Серија: Ред Рок

Серија: Ред Рок