Liga šampiona

Bazel eliminisao PSV

• 30.07.2019. 22:12

Fudbaleri Bazela napravili su iznenađenje u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona i eliminisali su holandski PSV zahvaljujući više postignutom golu u gostima.

Na domaćem terenu su slavili 2:1, te su poslali holandski tim u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Švajcarci su poveli u 8.minuti golom Komerta, koji je nakon slobodnog udarca bukvalo zakucao loptu u mrežu sa nekih 20 metara. Bruma je izjednačio u 23. minuti da bi gol vrijedan prolaska postigao Volfsvinkel nakon velike greške odbrane PSV-a.

Dinamo je i u revanšu bio siguran protiv Saburtala i slavio je sa 3:0, dok je Valeta izborila remi protiv Ferencvaroša.

• 12:15 Емисија: Народ Прича (Р)

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села, о њиховој свакодневици и борби за очување правих вриједности, марљивом раду, вјери, и љубави према њиховој и нашој, отаџбини.

• 12:40 Телетрговина