Nakon dugo vremena

Atletiko ispao iz Kupa u posljednjim minutama

• 16.01.2019. 22:04

Remi protiv Đirone u 1. meču 1/8 finala Kupa Kralja, kada je trebalo da pregaze rezervni tim protivnika, skupo je koštao igrače Atletika iz Madrida koji su završili svoje učešće u pomenutom takmičenju.

I to poslije gola u 88. minutu koji je postigao Dumbija za konačnih 3:3 na Vandi Metropolitano!

Dva puta je domaći tim vodio na ovom meču. Kalinić je pogodio u 12. minutu, da bi Fernandez izjednačio na 1:1 u 37. minutu.

Zatim su gosti u 59. preko Stuanija preokrenuli i bacili Jorgandžije u veliki problem. Grizmanu i ekipi su trebala dva gola, a upravo je Francuz dao za 3:2 u 84. minutu. Prethodno je Korea u 66. poravnao na 2:2.

Ipak, kada se činilo da će Atletiko među osam najboljih u Kupu, bivši igrač CSKA se najbolje snašao u petercu i donio veliku radost gostima.