Na korak od Lige Evrope

Zvezda deklasirala Kluž

• Извор: АТВ
  • 17.08.2021. 22:59

Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su ekipu Kluža rezultatom 4:0 u prvom meču plej-ofa za plasman u grupnu fazu Lige Evrope.

Sjajno su crveno bijeli otvorili meč. Već u 5. minutu Pavkov je pogodio za 1:0. Prethodno je Arlauskis odbranio pokušaj Bena, a Pavkov je glavom reagovao na odbitak i sa nekih devet, deset metara pogodio nebranjenu mrežu.

Sjajno je Pavkov igrao i u nastavku. Igrao se 38. minut kada je Pavkov majstorski grudima ostavio loptu za Kataija, ovaj odradio lakši dio posla, pogodio sa 10-11 metara i donio Zvezdi velikih 2:0 pred veliki odmor.

Nastavila je Zvezda sa napadima pa je 68. minutu Ben pogodio za 3:0. U sjajnoj akciji i još boljoj egzekuciji Ben je majstorski matirao Arlauskisa.

Nisu domaćini stali poslije trećeg gola. U 77. minutu poslije ubačene lopte i varke Pavkova tijelom, Ivanić je bio na pravom mjestu u pravo vrijeme i pogodio za ogromnih 4:0 Zvezde, za debakl gostiju i gotovo obezbijeđen prolaz u Ligu Evrope.

• 18:20 Емисија: Народ прича

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села.

• 19:40 Маркетинг