Liga šampiona

Uprkos Ronaldovom golu, Mačester poražen u Švajcarskoj

• Извор: АТВ
  • 14.09.2021. 21:22

U prvom kolu grupne faze Lige šampiona Mančester nije startao dobro. Uprkos povratku Ronalda i njegovom pogotku za 0:1 u 13. minutu meča, klub sa ostrva poražen je na gostovanju u Švajcarskoj protiv Jang bojsa koji su do kraja meča stigli do preokreta i slavili sa 2:1.

Za "crvene-đavole" meč je krenuo idealno. Ronaldo je na asistenciju Fernandesa stigao do trećeg gola za Junajted od povratka u ovaj klub. Ipak, prednost Junajteda kvari Van Bisaka koji je 35. minutu meča zbog naguravanja dobija direktan crveni karton čime ostavlja Mančester sa 10 igrača na terenu.

Poslije toga uslijedila je žestoka ofanziva kluba iz Švajcarske na gol "crvenih đavola". Preuzeli su potpunu kontrolu, a Junajted je do kraja meča imao samo dva šuta, od kojih je jedan bio gol Ronalda.

Ne samo da nisu mogli prići golu Jang bojsa, nego je i posjed lopte bio na strani Švajcaraca koji u 66 minutu meča stižu do izjednačenja.

Ronaldo izlazi iz igre i ustupa mjesto Lingardu koji je tragičar za Junajted. Naime, u posljednjim trenucima meča Lingard greškom umjesto svojoj odbrani, loptu pruža napadaču Jang bojsa koji doslovno stoji ispred golmana Junajteda i ne griješi.

Jang bojsi - Mančester junajted 2:1

• 10:15 Ловачки савети

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 10:40 Телетрговина