Nakon meča Velež-Borac

Uhapšen mladić zbog napada na fudbalske sudije utakmice

• Извор: СРНА
  • 30.09.2021. 15:53

Pripadnici MUP-a Hecegovačko-nertvanskog kantona lišili su slobode lice čiji su inicijali F.L. /21/ koje se dovodi u vezu sa napadom na fudbalske sudije utakmice između "Veleža" i "Borca".

Policija je juče ujutro u 7.15 časova lišila slobode lice F.L. iz Domanovića, zbog postojanja osnovane sumnje da je počinilo krivično djelo nasilničko ponašanje na području Policijske uprave Konjic.

"F.L. je zadržan u prostorijama Policijske uprave Čapljina, a u 11.00 časova predat je policijskim službenicima Policijske uprave Konjic na dalje postupanje", saopšteno je iz kantonalnog MUP-a.

Napad na fudbalske sudije koji su dijelile pravdu na utakmici Velež - Borac dogodio se 22. septembra, 15 minuta prije ponoći na magistralnom putu u tunelu Lendava kod Jablanice.

Tom prilikom je putničko vozilo "golf pet", u kojem su se nalazile četiri osobe, presreo "mercedes" u kojem su se nalazila tri predstavnika Fudbalskog saveza BiH.

U "mercedes" je ubačena baklja, što je izazvalo požar u kojem je automobil izgorio, a sudije su lakše povrijeđene.

Utakmica 10. kola "M:tel" Premijer lige BiH između "Veleža" i "Borca" prekinuta je u 82. minutu, pri vođstvu Banjalučana 2:0, nakon što je grupa domaćih navijača utrčala na teren stadiona u Mostaru.

• 12:40 Телетрговина

• 12:55 Емисија: Тет а тет са Татјаном Трнинић (Р)

Врата састанака у четири ока отварамо само због вас!

• 13:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 14:00 Телетрговина

• 14:15 Серија: Авионџије (Р) (12+)

''''Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

'''Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)