Premijer liga BiH

Rudar spustio Velež na zemlju

• Извор: АТВ
  • 02.08.2021. 21:17

Fudbaleri prijedorskog Rudara režirali su najveće iznenađenje 3. kola Premijer lige BiH savladavši Velež, na stadionu u Vrapčićima, rezultatom 2:0.

Velež je u ovaj duel ušao kao veliki favorit međutim fudbaleri Rudara stekli su dva gola prednosti u prvom poluvremenu.

Nikola Mandić šokirao je "Rođene" već u drugom minutu, a prednost gostiju duplirao je Joseph Amoah u 28.minutu.

Velež je u finišu prvog poluvremena ostao i sa igračem manje, nakon što je dva žuta kartona dobio Melvin Osmić.

U drugom poluvremenu, ekipa Rudara sačuvala je stečenu prednost i potpuno zasluženo nosi sva tri boda u Prijedor.

Nako tri odigrana kola u Premijer ligi BiH, fudbaleri Rudara na svom kontu imaju 4 osvojena boda, a u narednoj rundi dočekuju Sarajevo.

Izvor fotografije: sportdc

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Емисија: Народ Прича (Р)

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села, о њиховој свакодневици и борби за очување правих вриједности, марљивом раду, вјери, и љубави према њиховој и нашој, отаџбини.