ABA liga

Pogledajte koš Robinsona kojim je donio Igokei prvu pobjedu u sezoni

• Извор: АТВ
  • 25.09.2021. 19:11

Poenima Džejmsa Robinsona na dvije sekunde do kraja Igokea je došla do pobjede nad ekipom Borca iz Čačka rezultatom 91:89.

Nakon prvog poluvremena Igokea je vodila sa pet poena razlike. Ipak, veoma loša treća četvrtina koju su domaćini izgubili rezultatom 31:19, donijela je Borcu prednost pred zadnjih 10 minuta igre. Igosi su bolje ušli u završni period meča, stigli prednosti gostiju i čak poveli sa 4 razlike u jednom trenutku.

Ipak, nije moglo bez drame u prvom meču sezone. Pri rezultatu 89:89, Robinson na dvije sekunde do kraja postiže poene i donosi Igokee prvu pobjedu u sezoni.

Upravo je Robinson, uz Starksa bio najefinasniji u ekipi Igokee sa 15 poena, dok su po 13 dodali Voler i Ilić.

Hejl i Todorović su postigli po 17 za ekipu iz Čačka, dok je Marinković dodao 15.