Pregled kola

Liga šampiona: Real kiksao, Mesi probio led, Atletiko u 98. minutu stigao do pobjede

• Извор: АТВ
  • 28.09.2021. 23:00

U drugom kolu Lige šampiona gledali smo dugo očekivani obračun PSŽ-a sa Mančester sitijem gdje je domaćin slavio sa 2:0, a takođe jedan od važnijih mečeva igrao se u Italiji - Milan Atletiko Madrid 1:2.

U meču kola Pariz je bio bolji od Mančester sitija, a led je probio i Leo Mesi koji je bio strijelac drugog gola Parižana. Utakmica je bila dinamična sve do drugog pogotka PSŽ-a, nakon čega je Siti prestao sa ofanzivnom igrom.

Na domaćem stadionu Milan je stigao do prednosti protiv Atletiko Madrida i minimalnim rezultatom su priveli prvo poluvrijeme. U drugom je uslijedio preokret Madriđana koji je ostvaren sa bijele tačke u 98. minutu meča za konačnih 1:2.

Ajaks je bio siguran protiv Bešiktaša sa dva gola postignuta u prvom poluvremenu koji su bili dovoljni za pobjedu na ovom meču. Inter je važio za favorita na meču protiv Šahtjora, međutim remizirali su bez golova.

Borusija Dortmund savladala je Sporting minimalnim rezultatom, dok je prava golijada bila na meču Porta i Liverpula u kojem je klub iz Engleske slavio sa 5:1.

Klub Briž na gostovanju Lajpcigu bio je bolji sa 2:1, dok je Real Madrid kiksao protiv Šerifa na svom terenu i izgubili meč sa 2:1.

• 10:40 Телетрговина